• Українською
  • Русский
d
?
Наші послуги
Додайте свою інформацію

Наші послуги

1. ЖУРНАЛ ПІД КЛЮЧ.Якщо Ви бажаєте створити рекламный-интернет журнал (сайт) на платформі «Доступно» і у Вас немає на це часу, то можете скористатися платною послугою «Журнал під ключ». Тут ціна залежить від кількості елементів (товарів, послуг, тестів, фотографій і відеоматеріалів). Стартова ціна послуги «журнал під ключ» 2500 грн.

В цю ціну входить:- оригінальний дизайн і оформлення усіх «шапок» - 6 шт;

- написання оригінальних статей не менше, ніж на 1000 символів - 10 шт;

- оформлення головної сторінки (фото, відео, опис, сканкопії и.т.д.);

-оформлення вкладок (товари, послуги, акції) і завантаження елементів (всього 50 шт)
  (фотоелементів, ціни і технічний опис до них надається Вами.)Завантаження і оформлення кожної наступної сотні елементів (товарів, послуг, акцій) коштує 1000 грн2. ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН.Ви можете замовити у нас оригінальний дизайн «шапок» Вашого рекламного інтернет-журналу.
Вони можуть бути в стилі Вашого корпоративного дизайну або відповідно до Вашого роду діяльності.
Вартість: однієї «шапки» - 300 грн; двох - 500 грн; трьох - 700 грн; чотирьох - 900 грн; п'яти штук - 1050 грн; шісти штук - 1200 грн.
Це одні з кращих (низьких) цін на веб-дизайн в Україні.
Ласкаво просимо!3. ОРИГІНАЛЬНІ СТАТТІ.Оригінальні статті дуже важливі при створенні інтернет ресурсів. Те, наскільки вони неповторювані, грає не останню роль в просуванні Вашого сайту в пошукових зонах. Рівно і узяті статті з інших сайтів вводять Ваш сайт в ранг сайту-плагіату. Тому ми пропонуємо послуги наших копирайтерів. Ми напишемо для Вас статті, що не лише красиво описують Ваш рід діяльності, але і правильні, з точки зору запитів пошукових роботів.

Ціна за 1000 символів 150 грн. А за 10 000 символів (до 10-ти статей) - 1000 грн.4. ПРОФЕСІЙНІ ФОТО/ВІДЕО ЗЙОМКИ.Якщо Ви бажаєте професійно представити свої товари або послуги, то пропонуємо розглянути наші пропозиції по фотозйомкам і відеороликам. Наші фахівці гарно і з високою яскравою якістю створять фотоальбом Ваших товарів, послуг, об'єкту, офісу і т.д... Можемо створити професійний рекламний відеоролик Вашого роду діяльності. Ціни тут формуються на договірних умовах.5. SEО ПРОСУВАННЯ.SEO - Search Engine Optimization - це комплекс заходів для підвищення позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по заздалегідь відібраним запитам. Простіше кажучи, це коли Ваш сайт займає ТОП-і позиції в пошукових системах Google, Яндекс і так далі. Ми готові взятися за Ваш журнал (сайт) і вивести його в кращі позиції пошукових систем ( наприклад, Google ). Вартість цієї послуги індивідуальна і залежить від об'єму роботи, завантаженості запитів Вашого сегменту ринку і так далі.6. ПОЛІГРАФІЧНІ ПОСЛУГИ.У нас великий досвід і перелік в області поліграфічної продукції. Візитки, листівки, флаєры, буклети, плакати, афіші, банери, плівка Oracal, наклейки, календарі, теки, конверти, сети, цінники, бірки, пластикові карти, упаковки - це не повний список того, що ми для Вас можемо виготовити. Ми Вам запропонуємо кращі ціни, відмінну якість і оперативний сервіс. Дізнатися ціни і зробити замовлення Ви можете тут


Поділитися