• Українською
  • Русский
d
?
Партнерські пропозиції
Додайте свою інформацію

Партнерські пропозиції

АГЕНТСЬКА ПРОГРАМА «100+»


Суть проста: ми створили сучасний, швидко розвиваючийся ринок "Доступно" в мережі Інтернет. Він розрахований на усю Україну. На базі цього ринку-платформи можна створювати красиві, сучасні і легко керовані рекламні інтернет-журнали (сайти для реклами) і активно рекламувати свої товари, послуги і пропозиції. Фактично, ринок "Доступно" - це міжнародний майданчик, що дозволяє широко і безкоштовно рекламувати свої товари, послуги і пропозиції. Тобто, простий Користувач може без яких-небудь програмістів створити собі красивий рекламний багатофункціональний і місткий сайт, і потім легко їм управляти (додавати, видаляти, відключати, включати свої товари, послуги, пропозиції і так далі). Причому, сайт надається Користувачеві абсолютно безкоштовно, без обмежень, безоплатно і безстроково. Він не платить ні за домен, ні за хостинг, ні за сам сайт. Все надається безкоштовно і назавжди. Немає ніяких обов'язкових щорічних платежів. Просто користуйся і все.Платними на ринку "Доступно" можуть бути тільки додаткові послуги: ТОП позиції в пошукових результатах (контекстна реклама), банерна реклама, оригінальні дизайн і статті, СЕО просування, послуга "Журнал під ключ", фото/відео послуги і так далі. Цими послугами Користувач може скористатися, а може проігнорувати. Ніяких зобов'язань і вимог до Користувача по платних пакетах немає і не буде.У чому полягає наша партнерська пропозиція?


Пропонуємо Вам стати нашим Партнером (Агентом) по залученню Користувачів на ринок "Доступно" і створити свою Клієнтську базу (КБ), яка приноситиме Вам постійні стабільні і переконливі доходи.

Як Ви розумієте, такий продукт, а саме - сучасний красивий сайт для реклами, який дозволяє на даний момент завантажувати до 2000 товарів і послуг (пізніше буде до 40 000) ), причому, безкоштовний, безстроковий і такий, що постійно покращується, - потрібний людям і його пропонувати (не продавати) абсолютно не важко. Робота проста: треба різними методами притягати Користувачів. Це можливо зробити через соціальні мережі, рекламні web- банери на різних сайтах (у нас є мотивуючі програми для сайтів, які безкоштовно розміщують наші банери. Ми зробимо банер для Вас, який формує Вашу КБ і дамо усе необхідне для цього напряму), активні дзвінки, особисті зустрічі, СМС повідомлення, оффлайн реклама з QR- кодом і з друкарською продукцією із спеціальним легкопрописним посиланням і т.д... Усі матеріали і методи роботи по залученню Користувачів ми Вам надамо і всьому навчимо.У чому полягає Ваша перевага?


1. Ви будуєте свій довгостроковий прибутковий бізнес без грошових вкладень. Причому, бізнес в мережі Інтернет. А це перспективно, сучасно і престижно.


2. Вам не треба продавати сайти, а просто безкоштовно роздавати їх. Будувати бізнес, роздаючи безкоштовно продукт, не важко!


3. Нашому продукту немає конкуренції. Річ у тому, що наші сайти не є альтернативою персональним сайтам. Чому? Тому що, пропоновані нами сайти призначені для реклами. А, як відомо, реклама потрібна усім.


4. Усі залучені Вами Користувачі будуть закріплені за Вами, як Ваша Клієнтська база (КБ). Нами розроблена спеціальна програма (реферальна система) по формуванню, обліку і контролю КБ для кожного Партнера. Системою Вам привласнюється спеціальний індивідуальний номер (ID), який ідентифікує Ваших Клієнтів. Все прозоро і автоматизовано. Ви самі відстежуватимете увесь процес Вашої роботи і КБ, яка закріплюється за Вами назавжди.


5. Вже з першого залученого Вами Користувача, який погодився на платні послуги, Ви зможете отримувати свої бонуси.

Виплати проводяться офіційно. Однак, безстрокову партнерську угоду (офіційний договір про співпрацю) буде з Вами укладено після того, як Ви наберете перших 100 Користувачів у Вашій КБ. Для Агентів, які подолали цей норматив, будуть надані довгострокові широкі партнерські можливості, а саме:

  1) КБ знайде офіційний постійний статус належності Агенту;

  2) доходи можуть зростати до 70% від товарообігу власної КБ;

  3) зможуть отримувати Премії від своєї агентської мережі;

  4) отримають статус офіційних представників компанії "Доступно" і зможуть розраховувати на особливу підтримку;

  5) зможуть розраховувати на підготовчі, навчальні, партнерські та інші процеси.


6. Проект «Доступно» міжнародний. Це означає, що за бажання Ви разом з нами зможете формувати міжнародну діяльність. Ми підкажемо і дамо механізми, які Вам допоможуть розвиватися і в інших країнах.


7. Сформувавши свою КБ, Ви в подальшому зможете отримувати Премії в розмірі 10% від доходу кожного Агента, який закріплений за Вашою КБ. Тобто, якщо з Вашої КБ ряд людей теж стануть нашими Агентами, то Ви будете отримувати щомісячну Премію в розмірі 10% від розміру їх доходів.


8. Вам надається готовий бізнес «під ключ», який легко розвивається. Ви будете мати постійний безкоштовний доступ до навчальних тренінгів, семінарів і конференцій.


9. Якщо, створивши свою КБ Ви будете пасивні в роботі з нею, то навіть при такому положенні справ Ви будете отримувати мінімальний щомісячний дохід в розмірі 10% від всіх продажів з Вашої КБ + 10% Премії від доходу Ваших Агентів. Це означає, що КБ працюватиме на Вас в будь-якому випадку. Однак, при Вашій активній роботі з КБ Ваші доходи можуть зрости до 70%.Як формуються Ваші доходи?


1. З продажу ТОП позицій (контекстна реклама на ринку "Доступно") Вашої КБ - від 10% до 30% від продажів; (Є різні умови);


2. З продажів реклами в журналах (сайтах) Вашої КБ - від 10% до 30% від продажів (Є різні умови);


3. З продажів "шапок" для журналів (сайтів) Вашої КБ - 10% до 70% від продажів (Є різні умови);


4. З продажів послуг "Журнал під ключ" для Вашої КБ - від 10% до 70% (Є різні умови)


5. З продажів СЕО послуг для журналів (сайтів) Вашої КБ - від 10% до 70% (Є різні умови)


6. З продажів оригінальних статей для журналів (сайтів) Вашої КБ - від 10% до 70% (Є різні умови)


7. З продажів послуг створення професійних рекламних відео роликів - від 10% до 70% (є різні умови).


8. З продажів послуг створення фотопортфоліо для товарів, послуг, пропозицій - від 10% до 70% (є різні умови).


9. З доходів кожного Агента, закріпленого до Вашої КБ – Премія 10%


10. Ідентичні статті доходів з КБ інших країн (у перспективі).


11. Доходи з Дошки оголошення і WORK сайту з Вашої КБ - від 10% до 30% від продажів ТОП-их позицій (це в перспективі).


12. Навіть, якщо, створивши свою КБ, Ви будете пасивні в роботі з нею, Ви все одно отримуватимете мінімальний дохід у розмірі 10% з усіх продажів з Вашою КБ +10% Премії від доходу Ваших Агентів. Система налаштована так, що, якщо Ви постійно активізуєте Вашу КБ, то Ваші доходи можуть вирости до 70% від продажів. А якщо не активні (можете не заглядати у Вашу КБ і нічого не продавати), тоді ми самі стимулюватимемо Вашу КБ робити покупки. В цьому випадку, Ви отримуватимете щомісячний дохід у розмірі 10% від усього товарообігу Вашої КБ. Тобто, у будь-якому випадку, Ви матимете прибуток.Якими можуть бути Ваші доходи?


Візьмемо за приклад, наймінімальніша кількість Вашої КБ - 100 Користувачів. Думаю, Ви розумієте, що притягнути 100 Користувачів зовсім не складає особливих труднощів. Будь ласка, пам'ятайте, що ми не продаємо, а роздаємо сучасні рекламні інтернет-журнали (сайти). А це, у свою чергу, означає, що більшість людей із задоволенням приймуть Вашу пропозицію. Окрім цього, важливо пам'ятати, що ми пропонуємо не альтернативу існуючим сайтам, а посилення позицій Користувача в мережі Інтернет. Якщо у когось вже є персональний сайт, то це не означає, що наша пропозиція йому не актуальна. Чому? Тому, що ми Користувачеві пропонуємо не просто сайт, а рекламний інтернет-журнал. Тобто, ми даємо можливість Користувачеві безкоштовно, красиво, сучасно і просто рекламувати свої товари, послуги і пропозиції на новому рекламному ринку. Причому, це буде для нього по-новому і дасть можливість притягнути новий трафік, а значить - Клієнтів. А, як відомо, реклами багато не буває. Отже, якщо правильно викласти нашу пропозицію, то навряд чи хтось може відмовитися від неї.Отже, припустимо, Ваша Клієнтська База мінімальна і складається зі 100 Користувачів. Виходячи з цієї кількості КБ, приведу наочні приблизні розрахунки, як приклад. Нижче представлені усі статті Вашого доходу і роз'яснення до них.1. З продажу ТОП-их позицій - від 10% до 30% - Ваші.

ТОП-а реклама - це верхні 10-ть рядків на двох перших сторінках, які випадають в пошуковому результаті нашого ринку. Ринок "Доступно" - це не лише зручна платформа для сайтобудування, але і пошукова система, що видає результати запитів Користувачів нашого ринку. ТОП-а (контекстна реклама) дуже популярна серед власників інтернет-журналів (сайтів). І якщо вона не дорога, то попит досить високий. Наприклад, наші ТОП-і позиції коштуватимуть від 200 грн в місяць. Думаю, Ви згодні з тим, що за таку суму мало хто відмовиться бути у ТОП-і.Тут Ваш дохід може формуватися двома статтями:


1. Якщо, завдяки Вашій активній роботі з КБ відбуваються продажі, то Ви отримаєте 30% від продажів ТОВ-их позицій;


2. Якщо ж Ви абсолютно пасивні (навіть не заглядаєте у Вашу КБ) в роботі з Вашою КБ і продажи відбуваються за ініціативою нашої адміністрації, то Ви отримаєте 10% від продажів ТОВ-их позицій з Вашою КБ.Отже, припустимо, Ви були активні і 20 Користувачів з Вашою КБ вирішили купити контекстну рекламу на ринку "Доступно". Сума продажів складе 4 000 грн. З них 30% - Ваші. Це - 1200 грн щомісячно. Якщо продажі зробили ми, Ви автоматично отримаєте 400 грн.2. З продажу реклами з сайтів Вашої КБ - від 10% до 30% від продажів - Ваші.

Кожен рекламний журнал (сайт) на ринку "Доступно" може заробляти за рахунок продажів своєї реклами.Тут правила різні:


1. Якщо рекламу продав власник журналу, то при продажах 70% - його, 20% - ринку, 10% - Агенту (Ваші);


2. Якщо рекламу продала адміністрація ринку "Доступно", тоді дохід ділиться так: 50% - власнику журналу, 40% - ринку, 10% - Агенту (Ваші);


3. Якщо рекламу в журналі продав Агент (Ви), тоді розподіл доходу такий: 50% - власникові журналу, 20% - ринку, 30% - Агентові (Вам).Банерна реклама в журналах (сайтах) буде у вигляді теми (підкладки) на усю сторінку вкладки сайту. Це дуже красиво, гармонює із загальним виглядом журналу і сучасно. Мінімальна ціна такої реклами (все залежить від відвідуваності журналу) - 2000 грн за вкладку сайту. У журналах 6-ть вкладок (Головна, Товари, Послуги, Акції, Відгуки, Контакти). Візьмемо до уваги мінімальний продаж - 6000 грн (три вкладки-сторінки) з одного журналу. Припустимо, у Вашій КБ є 10 сайтів, що розвиваються, з хорошою відвідуваністю. Сума продажів реклами з 10-ти сайтів складе 60 000 грн. При Вашій повній пасивності Ви отримаєте 6 000 грн комісійних в місяць. А при активній роботі 18 000 грн в місяць.3. З продажів "шапок" з сайтів Вашої КБ від 10% до 70% від продажів - Ваші.

Наші сайти зроблені так, що кожен Користувач може легко міняти "шапки" своїх журналів на кожній вкладці. Таким чином, сайт виглядає красивим і цікавим на кожній сторінці. Причому, ці шапки можна міняти хоч щодня, під різні заходи і свята. Ці "шапки" можуть малювати самі Користувачі, або можуть купити у нас. "Шапки" є з індивідуальним дизайном, а є шаблони. Перші коштують від 300 грн за штуку (у комплекті - 1500 грн). Шаблон «шапки» коштує від 30 грн. Тут все автоматизовано нашою системою (підказка, вибір, оплата і так далі).В цьому сегменті доходи можуть бути різними:


1. Якщо Користувачі з Вашої КБ купили "шапки" з шаблонів, то Ваш доход складе 10% від загальної суми цього замовлення;


2. Якщо усі "шапки" замовлені з оригінальним дизайном і це замовлення з Вашої КБ, але при цьому, це замовлення виявлене нами (адміністрацією ринку "Доступно") і нами ж здійснюється (робляться макети), то Ваш доход складе 10% від вартості замовлення - орієнтовно - 150 грн з кожного сайту.


3. Якщо послугу "Оригінальний дизайн "шапок"" виконуємо ми, але це замовлення знайдене за Вашою ініціативою (тобто, Ви пропонували представникам Вашої КБ і хтось погодився купити цю послугу), то Ваш доход складе 20% від цього замовлення, орієнтовно 300 грн з кожного сайту.


4. Якщо послугу "Оригінальний дизайн "шапок"" виконуєте Ви і це замовлення знайдене за Вашою ж ініціативою (тобто, Ви самі замовлення знайшли і самі малюєте "шапки"), то Ваш дохід складе 70% від цього замовлення, орієнтовно - 1050 грн з кожного сайту.


5. Якщо послугу "Оригінальний дизайн "шапок"" виконуєте Ви (тобто, малюєте "шапки" Ви), але це замовлення знайдене нами і передане Вам, то Ваш доход складе 60% від цього замовлення, орієнтовно - 900 грн з кожного сайту.Приклад: припустимо, 50 Користувачів скористалися шаблонами, заплативши кожен мінімум по 150 грн (п'ять "шапок"). Сума продажів - 7 000 грн. З них Ваші - 750 грн.А, скажемо, 20 сайтів скористалися індивідуальним дизайном. Загальна сума продажів складе 30 000 грн. Ваші - 3 000 грн. А, якщо припустити, що послуга "Оригінальний дизайн "шапок"" виявлена Вами і Вами ж здійснюється (тобто, Ваші менеджери знайшли це замовлення і Ваші дизайнери виконують цю роботу), то Ваш дохід складе, орієнтовно, 21 000 грн.Важливо відмітити, що два останні пункти говорять про те, що Ви, за бажанням, можете, як самі підробляти, так і сформувати свій офіс по наданню послуги "оригінальний дизайн «шапка»".4. З продажу послуги "Журнал під ключ" з сайтів Вашої КБ - від 10% до 70%.

Достатня кількість Користувачів готова замовити послугу "Журнал під ключ". У них, як правило, немає часу створювати своє представництво на ринку «Доступно». А деякі просто не можуть, хоча там все просто. Тому, ця послуга досить актуальна.«Журнал під ключ» - це створення рекламного інтернет-журналу (сайту) на ринку "Доступно" на замовлення. У пакет входить: створення журналу (сайту), усі "шапки", усі індивідуальні тексти, розбиття на класифікації товарів і послуг, завантаження до 50-ти товарів або послуг з описами до них, оформлення вкладки "контакти". Тобто, "Журнал під ключ" - це готовий до роботи інтернет-журнал (сайт).Тут ціни можуть бути різними:


1. Якщо усі "шапки" узяті з шаблонів і усі картинки під товари або послуги і описи до них надаються власником журналу, то ціна складе 1500 грн (йдеться про завантаження до 50-ти товарів або послуг. Завантаження і оформлення кожних подальших 50-ти товарів або послуг коштує + 500 грн).


2. Якщо усі "шапки" узяті з шаблонів, але усі картинки під товари або послуги і опис до них підбираються НЕ власником журналу (тобто, виконавцем), то ціна складе 2500 грн (йдеться про завантаження до 50-ти товарів або послуг. Завантаження і оформлення кожних подальших 50-ти товарів або послуг коштує + 500 грн).


3. Якщо усі "шапки" зроблені під замовлення Клієнта і усі картинки під товари або послуги і описи до них надаються власником журналу, то ціна складе 2500 грн (йдеться про завантаження до 50-ти товарів або послуг. Завантаження і оформлення кожних подальших 50-ти товарів або послуг коштує + 500 грн).


4. Якщо ж усі "шапки" зроблені під замовлення Клієнта, але усі картинки під товари або послуги і опис до них підбираються НЕ власником журналу (тобто, Виконавцем), то ціна складе 3500 грн (йдеться про завантаження до 50-ти товарів або послуг. Завантаження і оформлення кожних подальших 50-ти товарів або послуг коштує + 500 грн).Як розподіляється дохід цього сегменту?


1. Якщо послугу "журнал під ключ" здійснюємо ми, але це замовлення з Вашої КБ і виявлене нами, то Ваш дохід складе 10% від виду замовлення - Ваш дохід складе від 150 до 350 грн з кожного замовлення.


2. Якщо послугу "журнал під ключ" здійснюємо ми, але це замовлення поступило за Вашою ініціативою (тобто, Ви пропонували представникам Вашої КБ і хтось погодився купити цю послугу), то Ваш дохід складе 20% від виду замовлення - Ваш дохід складе від 300 до 700 грн з кожного замовлення.


3. Якщо послугу "журнал під ключ" здійснюєте Ви і це замовлення знайдене за Вашою ініціативою (тобто, Ви самі замовлення знайшли і самі його виконуєте), то Ваш дохід складе 70% від виду замовлення - Ваш дохід складе від 1050 до 2450 грн з кожного замовлення.


4. Якщо послугу "журнал під ключ" здійснюєте Ви, але це замовлення з Вашої КБ і виявлене нами, і віддане Вам на реалізацію, то Ваш дохід складе 60% від виду замовлення - Ваш дохід складе від 900 до 2100 грн з кожного замовлення.Два останні пункти говорять про те, що Ви, за бажанням, можете, як самі підробляти, так і сформувати свій офіс по наданню послуг "журнал під ключ".5. З продажів СЕО послуг з сайтів Вашої КБ - від 10% до 70%.

Досить багато Користувачів хочуть просувати свої інтернет-журнали (сайти). Ця послуга така, що якщо за неї братися, то зупиняти не можна, оскільки, при припиненні просування сайт псує свою репутацію серед популярних пошукових роботів (Google, Яндекс і так далі). Тому, з точки зору замовлення, це прибутково і довгостроково. І серед Ваших Користувачів буде досить бажаючих брати участь у СЕО програмі. Ціни тут позначити не можна без аналізу сайту і усього процесу. Щомісячний бюджет СЕО просування одного ресурсу може скласти від 5000 грн і вище.


Як розподіляється дохід цієї категорії послуг?

Візьмемо за приклад мінімальний щомісячний бюджет СЕО - 5000 грн.


1. Якщо послугу "СЕО" здійснюємо ми, але це замовлення з Вашої КБ і виявлене нами, то Ваш дохід складе 10% щомісячно від цього замовлення - від 500 грн щомісячно.


2. Якщо послугу "СЕО" реалізуємо ми, але це замовлення поступило за Вашою ініціативою (тобто, Ви пропонували представникам Вашої КБ і хтось погодився купити цю послугу), то Ваш дохід складе 20% щомісячно від суми цього замовлення - від 1000 грн щомісячно.


3. Якщо послугу "СЕО" виконуєте Ви і це замовлення знайдене за Вашою ініціативою (тобто, Ви самі замовлення знайшли і самі його виконуєте), то Ваш дохід складе 70% щомісячно від цього замовлення - від 3500 грн щомісячно.


4. Якщо послугу "СЕО" здійснюєте Ви, але це замовлення з Вашої КБ і виявлене нами і віддане Вам на реалізацію, то Ваш дохід складе 60% від виду замовлення - від 3000 грн щомісячно.Два останні пункти говорять про те, що Ви, за бажанням, можете, як самі підробляти, так і сформувати свій офіс по наданню послуг "СЕО просування".6. З продажу оригінальних статей для журналів (сайтів) Вашої КБ - від 10% до 70%.

Кожному сайту (інтернет-журналу) обов'язково потрібні тільки оригінальні статті. Ці статті повинні розміщуватися на кожній вкладці усього сайту (журналу) і відносяться до кожної групи товарів, послуг або пропозицій. Це важливо тому, що від цього залежить "життя" сайту серед пошукових роботів (Гугл, Яндекс і так далі). Вони (роботи) відразу визначають здоров'я сайту по статтях, які в ньому розміщені. Якщо статті не оригінальні, значить, сайт краде їх. Це - плагіат. І тоді, такі сайти баняться (ігноруються). Тобто, таким сайтам велике майбутнє не світить. Тому, ми спонукаємо усіх Користувачів ринку "Доступно" використовувати тільки оригінальні статті. Вони можуть писатися самими Користувачами, а можуть купуватися у нас. Чи цю послугу можуть зробити Агенти, тобто (Ви).Як розподіляється дохід цієї послуги?


Наприклад, візьмемо усі статті, які можуть знадобитися одному сайту. Їх може бути в середньому 10-ть. Якщо врахувати, що одна грамотна і технічно правильно складена стаття в середньому містить 2000 символів і може коштувати від 100 грн, то, відповідно, 10-ть статей коштуватимуть 1000 грн. Розрахунки продажів і доходів робитимемо, відштовхуючись від цієї суми.


1. Якщо послугу "Статті" здійснюємо ми, але це замовлення з Вашої КБ і виявлене нами, то Ваш дохід складе 10% від цього виду замовлення. Орієнтовно, Ваш дохід складе - 100 грн з кожного замовлення.


2. Якщо послугу "Статті" реалізуємо ми, але це замовлення поступило за Вашою ініціативою (тобто, Ви пропонували представникам Вашої КБ і хтось погодився купити цю послугу), то Ваш дохід складе 20% від цього виду замовлення. Орієнтовно, Ваш дохід складе - 200 грн з кожного замовлення.


3. Якщо послугу "Статті" виконуєте Ви і це замовлення знайдене за Вашою ініціативою (тобто, Ви самі замовлення знайшли і самі його виконуєте), то Ваш дохід складе 70% від цього виду замовлення. Орієнтовно, Ваш дохід складе - 700 грн з кожного замовлення.


4. Якщо послугу "Статті" здійснюєте Ви, але це замовлення з Вашої КБ і виявлене нами і передане Вам на реалізацію, то Ваш дохід складе 60% від цього виду замовлення. Орієнтовно, Ваш дохід складе - 600 грн з кожного замовлення.


Два останні пункти говорять про те, що Ви, за бажанням, можете, як самі підробляти, так і сформувати свій офіс по наданню послуг "Оригінальні статті". Причому, важливо відмітити, що оскільки статті повинні мінятися як можна частіше на сайтах (це стимулює автоматичне їх просування у базах пошукових систем), то ця послуга досить актуальна, постійна і прибуткова.7. З продажу послуг створення професійних рекламних відео роликів - від 10% до 70% (є різні умови).

Немало компаній і приватних осіб хочуть мати професійні рекламні відео ролики про окремо взяті товари, послуги і пропозиції. Окрім цього, багатьох цікавлять якісні відео сюжети про свої компанії, офіси, приміщення, об'єкти і так далі. Цю послугу ми теж надаємо. Ціни у цьому сегменті важко позначити. Все залежить від вимог Замовника.Тут доходи можуть розподілятися по-різному:


1. Якщо послугу "Відео ролик" здійснюємо ми, але це замовлення з Вашої КБ і виявлененами, то Ваш дохід складе 10% від цього виду замовлення.


2. Якщо послугу "Відео ролик" реалізуємо ми, але це замовлення поступило за Вашою ініціативою (тобто, Ви пропонували представникам Вашої КБ і хтось погодився купити цю послугу), то Ваш дохід складе 20% від цього виду замовлення.


3. Якщо послугу "Відео ролик" виконуєте Ви і це замовлення знайдене за Вашою ініціативою (тобто, Ви самі замовлення знайшли і самі його виконуєте), то Ваш дохід складе 70% від цього виду замовлення.


4. Якщо послугу "Відео ролик" здійснюєте Ви, але це замовлення з Вашої КБ і виявлене нами і передане Вам на реалізацію, то Ваш дохід складе 60% від цього виду замовлення.Два останні пункти говорять про те, що Ви, за бажанням, можете, як самі підробляти, так і сформувати свій офіс по наданню послуг "Відео ролик".8. З продажу послуг створення портфоліо для товарів, послуг, пропозицій - від 10% до 70% (є різні умови).

Більшість Користувачів розуміють, що, ніж яскравіше, красивіше, соковитіше фотографії їх товарів, послуг, пропозицій, офісів, об'єктів і так далі, тим ефективніше сприйняття Клієнта. Отже, краще за продаж. Тому, послуга "Портфоліо" популярна.Тут доходи можуть розподілятися по-різному:


1. Якщо послугу "Портфоліо" здійснюємо ми, але це замовлення з Вашої КБ і виявлене нами, то Ваш дохід складе 10% від цього виду замовлення.


2. Якщо послугу "Портфоліо" реалізуємо ми, але це замовлення поступило за Вашою ініціативою (тобто, Ви пропонували представникам Вашої КБ і хтось погодився купити цю послугу), то Ваш дохід складе 20% від цього виду замовлення.


3. Якщо послугу "Портфоліо" виконуєте Ви і це замовлення знайдене за Вашою ініціативою (тобто, Ви самі замовлення знайшли і самі його виконуєте), то Ваш дохід складе 70% від цього виду замовлення.


4. Якщо послугу "Портфоліо" здійснюєте Ви, але це замовлення з Вашої КБ і виявлене нами і передане Вам на реалізацію, то Ваш дохід складе 60% від цього виду замовлення.Два останні пункти говорять про те, що Ви, за бажанням, можете, як самі підробляти, так і сформувати свій офіс по наданню послуг "Портфоліо".9. З усіх особистих доходів другого покоління Вашої КБ - Премія 10%.

Увага! Якщо хто-небудь з Вашої КБ стане теж нашим Агентом, то з усіх його особистих доходів Ви отримуватимете 10% Премії щомісячно.


Що це означає?

Припустимо, завдяки Вашій і нашій мотивації і роботі, серед Вашої КБ 20 чоловік стали теж нашими Дилерами. Тобто, їм теж вдалося виконати мінімальну програму - притягнути 100 Користувачів. Це називається Ваше друге бізнес покоління. Їх доходи теж формуються по тій же сітці продажів, що і Ваші. Таким чином, якщо кожен з них зароблятиме, наприклад, в середньому 20 000 грн, то Ваша Премія, як родоначальника цього покоління складе

2000 грн з кожного Агента.

Разом, премія з 20-ти Агентів Вашої КБ складе 40 000 грн щомісячно. І очевидно, що, чим більше Ви працюватимете над тим, щоб формувати Вашу Агентську мережу, тим більше і стабільніше буде Ваш щомісячний дохід!10. Ідентичні статті доходів з КБ інших країн (у перспективі).

Проект "Доступно" - міжнародний. У найближчи роки ми будемо у багатьох країнах, як СНД, так і Європи. Перевага тут у тому, що, якщо Ви вже є нашим Агентом, то в інших країнах Вам не треба набирати мінімум Користувачів (100) для того, щоб отримувати свої дивіденди. Ви зможете формувати своє друге покоління навіть з одним Користувачем, якщо він, у свою чергу стане Агентом, зібравши потрібну кількість Користувачів. Тут, як Ви розумієте, Ваші доходи можуть зрости в рази.11. Доходи з Дошки оголошення і WORK сайту з Вашої КБ - до від 10% до 30% від продажів ТОП-их позицій - Ваші. Це в перспективі.

До 2022 року планується запуск міжнародної дошки оголошень і сайту для пошуку вакансій і резюме (WORK site). Це два окремих ресурси, які будуть у взаємодії з ринком "Доступно". По суті, це розширення можливостей інтернет-ринку "Доступно". На обох цих ресурсах будуть ТОП-і платні позиції. Ваш дохід, в розмірі від 10% до 30%, формуватиметься від продажів ТОП-их позицій Вашої КБ.


Тобто, якщо хто-небудь з Вашої КБ викладе оголошення, резюме або вакансію і купить ТОП-у позицію, скажімо, за 200 грн в місяць, то від 10% до 30% будуть Вам автоматично перераховані. Як Ви розумієте, тут з трьох ресурсів (дошка оголошень + WORK site + ринок "Доступно") можуть бути дуже переконливі доходи. Це в перспективі.Тут Ваш дохід може формуватися двома статтями:


1. Якщо, завдяки Вашій активній роботі з КБ відбуваються продажі, то Ви отримаєте 30% від продажів ТОВ-их позицій;


2. Якщо ж Ви абсолютно пасивні в роботі з Вашою КБ і продажі відбуваються за ініціативою нашої адміністрації, то Ви отримаєте 10% від продажів ТОВ-их позицій з Вашої КБ.Отже, Пані та Панове!

Вам представлена Дилерська програма «100+».

Як Ви помітили, доходи, відштовхуючись від яких формувалися наші розрахунки, узяті з наймінімальніших розрахунків. В даному випадку, ми узяли для прикладу самий мінімум кількості Користувачів - 100 чоловік.А, якщо робити розрахунки з 1000, 5000, 10 000, 15 000 Користувачів? Доходи виростуть в рази і рази! Адже, притягати людей на ринок "Доступно" незрівнянно краще і легше, ніж що-небудь продавати! По-перше, наш продукт потрібний людям, а, по-друге, дається безкоштовно, безоплатно, безстроково і без обмежень. А що стосується додаткових платних послуг, то вони абсолютно не примусові. Вони несуть рекомендаційний характер. І головне - ціни низькі. Тому, немає сумнівів, що ними люди масово користуватимуться, тому що це в їх інтересах.Якщо цікаво, телефонуйте, пишіть..

Хай щастить!
Поділитися